NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070220_6b94

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená komunikace

Datum nahlášení
07.02.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den chtěla bych nahlásit několik děr v silnici je to opravdu nepřijemný a nebezpečný pro provoz i pro poškození automobilu jedná se konkrétně o ulici u červeného kostela 1829- 1830 děkuji za prošetření a napravení .

Lokalita závady
U Červeného kostela, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme a zadáme k opravě.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email