NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070322_58b8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Blikající reklamy

Datum nahlášení
07.03.2022

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Chtěla bych upozornit na 2 místa, kde světelná reklama narušuje pozornost řidiče. Při jízdě se řidič dívá na blikající reklamu a může ztratit pozornost, zda nevbíhá dítě do vozovky apod. 1. je u potravin Březová 3040, pohybující se světelný nápis Dobrý den, který se po cestě autem po ul. Novoveská z Bílé cesty na Novou Ves objeví na horizontu. 2. je u kavárny Pražská 3227, blikající červené světlo na šálku. Bavila jsem se o tom s několika známými, kteří mi situaci (zejména na Pražské) potvrdili. Proto jsem se rozhodla vám napsat a na tuto skutečnost upozornit. Děkuji, že dopravní situaci prošetříte v zájmu bezpečnosti.

Lokalita závady
Pražská 3227, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět prověříme a předáme Policii ČR dopravnímu inspektorátu k vyjádření.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email