Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak Trnovanská ul.
Datum nahlášení
07.04.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Přes rok zde stojí vrak, blokující parkovací místo. Je zde rozbité sklo a odpadky.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den. U modrého peugeotu byl zahájen postup dle § 19 a následujících zákona č. 13/1997 (odstranění vraku). V současné době je výzva k odstranění na úřední desce Magistrátu města Teplice a plyne zákonná lhůta.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email