Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící značka
Datum nahlášení
07.04.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Ve směru kolem Galerie v ulici Dlouhá k náměstí Svobody chybí označení, že řidiči vjíždějí do pěší zóny.
Lokalita závady
Dlouhá, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, začátek pěší zóny z uvedeného směru je nad Zámeckým náměstím a v ul. Papírová (u OC Galerie). Zóna je řádně označena svislým dopravním značením.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email