Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
07.06.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den,prosím o opravu části přístupového chodníčku do vchodu 1287,Trnovanská.Chodník je zvlněný a propadlý.
Lokalita závady
Trnovanská 1287/22, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po provedení místního šetření zvážíme zařazení do plánu oprav.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email