Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlá zeleň podél komunikace
Datum nahlášení
07.07.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, chtěla bych požádat, zda by bylo možné prořezat zeleň podél komunikace v ul. Důlní a Březový háj. Podél komunikace rostoucí stromy a keře zasahují do průjezdního prostoru vozovky a chodci/cyklisté jsou nuceni jít v jízdním pruhu nebo často přecházet i do protisměru. Moc Vám předem děkuji
Lokalita závady
ulice Březový háj, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 13/7/2017 prověřena. Do konce měsíce toho měsíce bude průjezdný profil ořezán.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email