Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ubytování v zámecké
Datum nahlášení
07.07.2022
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den, řeší již konečně někdo bezdomovce? Je hrůza je denně potkávat v centru lázeňského města a nyní posílám foto ze zámecké zahrady z které si dělají ubytovnu....
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, ač to v terénu tak úplně nevypadá, bezdomovce skutečně řešíme téměř denně.
V Zámecké zahradě opravdu nemají co dělat - váš podnět obratem předám na městskou policii, aby bezdomovce vykázali.
Pokud si s sebou nesbalí svůj "stan", tak jej následně zlikvidujeme jako černou skládku.
Děkuji za pochopení...
--------------------
Dobré odpoledne, dle mých informací byl problém s bezdomovcem již vyřešen.
S pozdravem
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email