Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek u kontejnerů
Datum nahlášení
07.08.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
I po vyvezení odpadu zůstává velký nepořádek mezi, pod a za kontejnery. Hlavně odpadky pod a za kontejnery nikdo už několik týdnů nezametá a vítr je roznáší po okolí.
Lokalita závady
Přítkovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů a zametení kontejnerového stání bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email