NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070917_940f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Díra v chodníku

Datum nahlášení
07.09.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na chodníku přímo u plotu je velká díra která se zvětšuje a chodník se propadá. Hrozí nebezpečí úraz i poškození našeho plotu.

Lokalita závady
Sklářská 187/7, Teplice, 415 03, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email