NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070920_a1cb

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Prosím o vyčištění pozemku od odpadků právě zde bivakujícími bezdomovci

Datum nahlášení
07.09.2020

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
V křoví a ostružiní je množství odpadu a v tomto místě se také usídlili pod plachtou bezdomovci; místní omladina na ně podniká občasné útoky

Lokalita závady
Prosetice, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Bude vyrozuměn vlastník pozemku ve věci úklidu nahromaděného odpadu. Pakliže dochází k problémům v rámci občanského soužití, je v této věci kompetentní Městská policie či Policie ČR.
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email