Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Stavební odpad na parkovišti
Datum nahlášení
07.09.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Parkoviště za mostkem v Proseticich na tzv." na potoku. Halda suti tu zůstala po firmách, které tu pokladaly nějaké kabely v únoru či březnu 2021, byl se na to vůbec někdo z magistrátu podívat ?, po dokončení?
Lokalita závady
Prosetice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle sdělení společnosti Marius Pedersen a.s., bude odpad (suť) odstraněna v sobotu 11.9.2021.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email