NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070921_af90

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nesvítí vyklizovací šipka

Datum nahlášení
07.09.2021

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Semafor na křižovatce ulic Nákladní a Spojenecká. Už dlouho nesvítí!

Lokalita závady
Nákladní, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Předně se omlouváme za pozdní reakci. Nefunkčnost předmětné vyklizovací šipky je způsobena deformací vozovky, ve které je umístěna detekční smyčka detekující vozidla v daném jízdním pruhu. Bohužel vozovka není v majetku města Teplice - vlastníkem je stát, správcem ŘSD, který na rok 2023 plánuje kompletní obnovu povrchu ulice Nákladní. V rámci této rekonstrukce bude opravena i předmětná detekční smyčka, případně bude nahrazena detekční kamerou.

Děkujeme za pochopení.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email