Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výmol ve vozovce
Datum nahlášení
07.10.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Výmol ve vozovce,ul. Mlýnská.Každou chvíli tam někdo vlítne.
Děkuji za vyřízenou
Lokalita závady
ulice Mlýnská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email