Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Povrch chodníku
Datum nahlášení
07.11.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Povrch tohoto chodníku je značně poničený a vzhledem k tomu, že se nachází v zámeckém parku, nepřijde nám příliš reprezentativní (jedná se o jeden z hlaních průchodů během oslav Zahájení lázeňské sezony). Viz foto + od vyfocené části doleva je blátivoštěrkový chodník, který je ještě v horším stavu
Lokalita závady
ulice Lázeňské náměstí, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o havárii na kanalizaci, v současné době proibíhá oprava potrubí a následně bude opraven i povrch komunikace.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email