Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený odpadkový koš
Datum nahlášení
07.11.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Koš v Palackého ulici (pod "skalkami") je na několika místech poškozený.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email