NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

071116_813f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlý a poškozený chodník

Datum nahlášení
07.11.2016

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V ulici Mlýnská se chodník začíná propadat - obrubník je vychýlený a je podstatně výše než chodník, dlažební kostky proto ujíždějí. Vzhledem k tomu, že je chodník poměrně úzký, snadno se o obrubník zakopne. O cca 15 metrů dále je propadnutá další část chodníku (viz foto)

Lokalita závady
Mlýnská 326/6, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email