Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odstavený vrak
Datum nahlášení
07.11.2016
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
V ulici Masarykova naproti Červenému kostelu je odstavený vrak - Fiat, bez značek, rozmlácená okna, vozidlo celkově dost poničené.
Lokalita závady
Masarykova třída 55/118, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email