Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlá tráva
Datum nahlášení
07.12.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den.Podél chodníku k přejezdu a kolem konečné MHD je neudržovaná trávní plocha.
Lokalita závady
ulice Zemská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek jsem předala na firmu Marius Pedersen a.s., jenž provede údržbu zeleně. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email