Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ukradená ozdobná dlaždice
Datum nahlášení
07.12.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Před Beuronskou kaplí někdo vyrval z chodníku kovovou dlaždici č. 2 Beuronská kale označující tuto památku v rámci projektu AudioTeplice.
Lokalita závady
Alejní, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chybějící betonovou dlažbu jsme zadali k doplnění.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email