Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa veřejného osvětlení
Datum nahlášení
08.01.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampa veřejného osvětlení ul. Bohosudovská / serpentýny/ Sobědruhy
Lokalita závady
ulice Bohosudovská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Můžete blíže specifikovat polohu?
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email