NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080219_b7a4

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Zelená na semaforu

Datum nahlášení
08.02.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý den, na semaforu u Billy nesvítí horní zelená.

Lokalita závady
ulice Alejní, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Závada byla nahlášena správci světelné signalizace.

Hezký den.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email