NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080220_f8b4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadly chodník

Datum nahlášení
08.02.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Propadly chodník, ulice V. HALKA, jak je restaurace u Mandlu. Díra v chodníku, cca 0.5m hluboka a docela široká

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla zaslána zhotoviteli stavby.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email