NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080321_2179

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Bystřanská: nepořádek - hodně odpadků

Datum nahlášení
08.03.2021

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Na začátku Bystřanské ulice u plotu Zámecké zahrady je velký nepořádek - viz foto

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Viadukt Bílinská - pevné plochy jsou v pravidelném strojním úklidu, přilehlá plocha podél plotu u Zámecké zahrady bude vyčištěna ručně v rámci jarního úklidu - v měsíci dubnu 2021.


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email