NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080321_56ea

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Potěminova: rozbitý chodník

Datum nahlášení
08.03.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V prostoru Potěminova - mezi ulicemi Vrchlického a Mrštíkova - je rozbitý chodník plný odpadků.

Lokalita závady
Potěminova, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úpravu tohoto prostoru odbor dopravy bude řešit v rámci údržby komunikací.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email