Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odvoz odpadu
Datum nahlášení
08.03.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Stále žijeme na skládce.
Lokalita závady
Prosetice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, obratem zaurgováno u svozové společnosti, která prověří, zda a případně z jakého důvodu došlo k výpadku svozu a co nejdříve zajistí úklid stanoviště.
Doplněno 9.3.: Prověřením na dispečinku bylo zjištěno, že páteční svoz bohužel neproběhl z důvodu nepřístupnosti kont. stání před kterým byla zaparkována auta. Nádoby pak nelze ze stanoviště ke svozu vytáhnout. Ani přes opakované vrácení na místo se zde prostor neuvolnil, vina je tedy na straně neohleduplných občanů, kteří zde parkují. Pro příště jsem upozornila na nutnost zajištění odtahu.
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email