Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vysoká tráva
Datum nahlášení
08.06.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Křižovatka Modlanská a Gagarinova (pod Sometem), tráva je tak vysoká, že brání výhledu do křižovatky, auta jedoucí od Modlan nejsou při výjezdu z Gagarinovi ulice vůbec vidět. Prosím o brzké posekání. Děkuji
Lokalita závady
ulice Modlanská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 16/6/2016 proběhlo místní šetření. Tento pozemek není v majetku Statutárního města Teplice, a proto bude vlastník pozemku vyzván k posekání.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email