NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080617_b6d3

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Vysoká tráva

Datum nahlášení
08.06.2017

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Přerostlá tráva, mimo majetku města

Lokalita závady
ulice Modlanská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Již jsme vyzvali vlastníka pozemku, aby provedl potřebná opatření.

S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
odbor dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email