Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nákupní vozík v rybníku v Zámecké zahradě
Datum nahlášení
08.06.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V horním rybníku, jak Labutí domek, tak je zde pohozený nákupní košík. U autobusové zastávky v Alejní se zase povaluje pneumatika od auta. ZDAR.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění nahlášené závady bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s., v rámci odstraňování nepovolených skládek.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email