NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080618_eb45

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlý kanál v ulici Alejní ulici

Datum nahlášení
08.06.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V jízdním pruhu směrem od ulice U Keramiky ke gymnáziu cca 30 metrů před světelnou křižovatkou, kde se odbočuje na nám. Svobody (cca před budovou Alejní 14), je dlouhodobě propadlý poklop kanálu a situace se dál zhoršuje. Vzhledem k tomu, že v místě jsou dva souběžné úzké jízdní pruhy, této díře se nelze vyhnout a projíždějí přes ní jak vozy MHD, tak auta. Na nově opravené silnici docela vážný nedostatek.

Lokalita závady
Alejní, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme SČVK k řešení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email