Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Větve na chodníku
Datum nahlášení
08.07.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,prosím o odstranění spadlých velkých větví na chodníku.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po včerejší bouřce jsou popadané stromy a větve po celém městě. Situaci máme zmapovanou, nejprve se odklízí vyvrácené stromy, nalomené velké větve visící ze stromů a dále pak větve omezující plynulost silničního provozu. Zbytek bude odklizen v co možná nejkratším časovém horizontu.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email