Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zvlněná silnice
Datum nahlášení
08.07.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Ul. Masarykova třída, křižovatka s ul. Okružné, směr z UnL na TP, před semafory zvlněná silnice ve všech pruzích, člověk si tam připadá jako na tankodromu.
Lokalita závady
Masarykova třída 206/105, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není v majetku ani správě Statutárního města Teplice. Jedná se o silnici I/13, která je ve vlastnictví ČR - Ředitelství silnic a dálnic. Vaši připomínku ke stavu tohoto úseku silnice předáme ŘSD.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email