Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zapomenutá hromada větví
Datum nahlášení
08.07.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
U zastávky MHD Šanov II škola na ul. Fráni Šrámka, Teplice, směr Panorama leží hromada pořezaných větví již několik týdnů (či měsíců?).
Lokalita závady
ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena a větve odvezeny.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email