NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080721_0a31

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zastínění zrcadla zelení

Datum nahlášení
08.07.2021

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Zrcadlo umístěné na ulici Bílinská, proti ulici Novoveská, je zastíněno zelení. Zrcadlo tudíž nesplňuje svoji funkci.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email