NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080721_74fc

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Potkani v Trnovanské 1289/26

Datum nahlášení
08.07.2021

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Mohla bych poslat usnesení, kterým pro věcnou nepříslušnost předávám anonymní podnět na přemnožené potkany v okolí domu v Trnovanské 1289/26, Teplice, ale zkouším to, jestli tohle nebude účinnější a s menším papírováním.

Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkuji za nahlášení podnětu k řešení. Věc prošetříme a zjednáme nápravu.
Přeji hezký den.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email