Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poměrně velký výmol ve vozovce
Datum nahlášení
08.08.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na ulici Duchcovská, za křižovatkou s ulicí Jaselskou je na pravé straně směrem ke kruhovému objezdu velký výmol v asfaltu, ohrožující bezpečnost jízdy.
Lokalita závady
ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Komunikace není v majetku Statutárního města Teplice. Hlášení bylo předáno SUS Ústeckého kraje.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email