Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad za panelákem
Datum nahlášení
08.08.2019
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Za naším panelákem si bezdomovci dělají doupě.
Je to za vchodem Obránců míru 1495 u plotu bývalé školky nebo jeslí.
Mají tam natahané matrace a plno dalších odpadků.
Přitahuje to tam ostatní lidi bez domova.
Prosím bylo by možné odpad odstranit?
Děkuji Snížková
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení a sdělujeme, že odpad bude odstraněn v rámci údržby zeleně společností Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email