Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý kanál u domu č. 2655/3 v Ostravské ulici v Teplicích a nevyhovující povrch komunikace.
Datum nahlášení
08.09.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadlý kanál pod úrovní komunikace a povrch je samý výmol.
Lokalita závady
Ostravská 2655, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme o jaký kanál se jedná a poté požádáme správce o zjednání nápravy. V případě, že půjde o dešťovou vpusť neprodleně opravu provedeme.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email