Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí VO v celé ulici Marie Majerové v Teplicích
Datum nahlášení
08.09.2016
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý večer,
je 21.10 hod a v ulici Marie Majerové nesvítí VO. V okolních ulicích VO svítí.
Radek Vinš
Lokalita závady
ulice Marie Majerové, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email