Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Parkování před výjezdem
Datum nahlášení
08.09.2019
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dne 8.9.2019 opětovné parkování před výjezdem z garáží v ulici Moravská 2141/13 a tím znemožněno vyjetí.
Nešlo by označení V12c urychlit a tím zabránit případným konfliktům?
Děkuji.
Lokalita závady
Moravská 2135/16, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, urychlit postup dle zákona nejde. Realizaci V12c předpokládáme, s ohledem na zákonné lhůty, až v příštím roce. Máte však možnost požádat si o stanovení přechodné úpravy provozu (přechodné značení) a na vlastní náklady si jej osadit a udržovat. K žádosti je třeba připojit plánek se zákresem umístění dopravního značení.
Pro komunikaci s jednotlivými referenty využívejte prosím e-mail nebo telefon, tato aplikace slouží pouze k "hlášení závad".
Děkuji za pochopení a přeji příjemný den
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email