Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Otevřený kanál
Datum nahlášení
08.09.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Před restaurací U Ptáčků je otevřený kanál, viz foto
Lokalita závady
Jankovcova 1353/21, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kanál bude dnes zavřen.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email