Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky okolo stanů bezdomovců
Datum nahlášení
08.10.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Černá skládka v Šanově na Třešňovce, v pásu křovin pod hotelem Panoráma ( pod hřištěm ). Stanují tam bezdomovci a roste tu hromada odpadků ( ty jsou i po celém sadu ).
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Věc již momentálně řeší Městská policie a v součinnosti s nimi provede společnost Marius Pedersen a.s. úklid odpadů.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email