Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dešťová kanalizace
Datum nahlášení
08.10.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Prosím o kontrolu dešťové kanalizace a lapače nečistot z dešťové kanalizace v ulici Zahrádky 303, Sobědruhy. Při deštích se mi objevuje voda ve sklepení RD. Děkuji.
Lokalita závady
Zahrádky 303, Teplice, 415 10, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali odborné firmě, která uliční vpust prověří, popř, opraví.Vpusť byla prověřena, je v pořádku,bez závad, příčina prosakování vody do objektu bude pravděpodobně jiná (např. narušená izolace podzemní části objektu)
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email