Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
08.10.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, po odvozu velkokapacitního kontejneru z rohu ulic K. J. Erbena a Winterova zbyla na tomto místě hromada bordelu. Předem děkuji za odstranění. VŠ
Lokalita závady
ulice K. J. Erbena, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po vývozu kontejneru by mělo být stanoviště do 6 hodin od odvozu uklizeno, předpokládám tedy, že byl úklid proveden automaticky. Pro jistotu předávám podnět také na dispečink svozové společnosti k prověření.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email