Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak bez RZ
Datum nahlášení
08.10.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Před dětským hřištěm u kostela v Šanově stojí již dlouhou dobu vozidlo bez RZ značky VW Sharan modré barvy.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo ve spolupráci s MP Teplice prověříme a případně vyzveme majitele.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email