Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Bio odpad
Datum nahlášení
08.11.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, dne 6.11.2017 nebyla vyvezena popelnice s bio odpadem ve Šmeralově ul. č,12. Děkuji za kladné vyřízení.
Lokalita závady
ulice Šmeralova 1173/12, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno na dispečink svozové společnosti k prověření a zjednání nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email