Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
08.12.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den na Třešnovce , je v křoví natahaný starý nábytek ,skříně ,židle aj.nepořádek.(cca 10m od parkoviště).Další ještě větší skládka je v křoví pod vodárnou u vjezdu do ulice Doubravická.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek na Třešňovce byl zadán k úklidu, nepořádek pod vodárnou v ulici Doubravické je na soukromém pozemku. Jelikož se jedná o bezdomovce, který se zde usídlil řešíme situaci s Městskou policií Teplice.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email