Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Svoz odpadu
Datum nahlášení
08.12.2018
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobry den. Bylo by mozne mi zaslat telefonni cislo popripade zaridit to, aby pri svozu odpadu konkretne 07.12.2018 kolem cca 15:00 hod. byla popelnice opet vracena na misto odkud si ji pracovnik odvezl. Bydlim v ul.Slezska 3342 a popelnici hledat nekde v krizovatce ulic Slezska a Moravska me docela vadi. Odlozena tak aby vadila prujezdu vozidel krizovatkou. Bohuzel pracovnika ktery popelnici vyvezl a nevratil clovek nezastihne. Jedna se o nadobu na papir a plast. Dekuji za jakoukoli pomoc. Martin Mates
Lokalita závady
ulice Moravská ev.č. 1777, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš požadavek byl předán na dispečink svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email