Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyvrácená dopravní značka
Datum nahlášení
08.12.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den, dopravní značka na křižovatce Mühligova/Rybniční je nakloněná, možná hrozí pád do chodníku či vozovky.
Lokalita závady
Mühligova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email