NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090118_dd0e

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nepořádek

Datum nahlášení
09.01.2018

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den ,velký nepořádek podél chodníku (pravá strana ,směr Aura) O odstavné ploše se nemá smysl zmiňovat,tam už je to na kontejner.Sice to nepatří městu,ale něco by s tím chtělo udělat.

Lokalita závady
Nákladní, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. K Vašemu upozornění na nepořádek na pozemcích v ulici Nákladní v Teplicích, které nejsou v majetku Statutárního města Teplice, Vám sdělujeme, že za pořádek na pozemcích je zodpovědný majitel nebo uživatel pozemku. Bohužel nepořádek na těchto pozemcích ve většině případů způsobují třetí osoby (tedy ne majitel nebo uživatel pozemku) a je velmi těžké dokázat, kdo znečištění pozemku způsobil. Dále bychom Vám chtěli sdělit, že neexistuje právní předpis nebo norma, dle které by šlo nařídit pravidelnou údržbu nebo úklid soukromých pozemků. Majitele či uživatele pozemků je jen možné upomínat a případně pokutovat za narušení vzhledu obce. Bylo by v rozporu s platnou legislativou uklidit znečištěné pozemky na náklady města a následně vynaložené finanční prostředky vymáhat. Vlastníka předmětných pozemků každoročně písemně k úklidu vyzýváme.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email