NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090120_868e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Rozbitá lampa

Datum nahlášení
09.01.2020

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Na rohu u Vojenských lázní (je to pravý roh budovy při pohledu od Hadích lázní) je rozbitá lampa (uražený vršek, nesvítí). Číslo jsem na ní nenalezl.

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email